12 Yıl Önceki Travesti Cinayeti Çözüldü

12 Yıl Önceki Travesti Cinayeti Çözüldü

12 Yıl önce işlenen Travesti cinayeti çözüldü 12 yıl önce Kocaelide işlenen cinayet Ehliyet almak için emniyete giden zanlılar parmak izi verdikten sonra o izlerden Cinayete ulaşan polis ekipleri zanlıları tutukladı.
Cinayet, Mart 24 2003 tarihinde İnönü Mah. Mutlu kent Meltem Blok. 9. Daire 1 numarada gerçekleşti Hüseyin Terlemez olan adını mahkeme tarafından Beyza Terlemez olarak değiştirdi otuzsekiz yaşında olan Travesti, evinde elleri ve ayakları bağlı ve 7 yerinden bıçaklanmış bir şekilde öldürülmüş olarak bulundu. Polis ekipleri olay yerinde bırakılan parmak izinin dışında başka bir ipucu bulamadı.

POLİS EKİPLERİ HİÇBİR İPUCU BULAMADI

Aradan 12 yıl geçmesine rağmen Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Büro çalışanları olaya karışan üç kişiyi, kan testlerinden ve parmak izlerinden tespit etti. otuzbir yaşında olan Mehmet İlaslan ile aynı yaşta olan Ramazan Talih, ehliyetlerini almak için Emniyete verdikleri parmak izlerinin, Travestiyi öldürdükleri zaman olay yerinde bıraktıkları parmak izleriyle cinayet zanlısı olarak belirlendi.

Mehmet İlaslan, çalıştığı Kartal metro inşaatında Ramazan Talih ise evinde bulunarak yakalandılar Bu kişilerin sorgulaması sonucu üçüncü kişi ise Erkan Kızılırmak olduğu anlaşıldı. Ancak bu kişi henüz bulunamadı. Emniyet güçleride bu ismi duyan yada bilen kişilerin en yakın Karakol, veya Emniyete giderek bildirmelerini istedi.

Ramazan Talih vede Mehmet İlaslan söyledikleri ifadede, olay zamanı Erkan Kızılırmak ile beraber Beyza Terlemez adında Travesti’nin evininde buluştuklarını, eve girdikten sonra Ramazan Talih’in, Travestiyi boğmaya çalıştığını ama Beyza Terlemez’in satırla Ramazan Talih’i bacağından vurduğunu söyledi. Daha sonra Mehmet İlaslan ve Erkan Kızılırmak da içeriye gelerek Beyza Terletmez’i etkisiz hale getirdiler ardındanda yatak odasında ellerini ayaklarını bağladıktan sonra defalarca tecavüz edip ve satırla öldürdüklerini söylediler..

Cinayetten sonra evdeki altınları paraları ve değerli eşyalarını alıp olay yerinden kaçtıklarını söylediler 2 zanlı daha sonra yakalandı. Polis 3’üncü katil olan Erkan Kızılırmak’ı ele geçirmek için büyük gayret gösterdiklerini söylediler her 2 zanlı 3. kişinin nerde olduklarını söylemediler ama büyük çalışma yürüttüğümüz için bu zanlıyıda kısa sürede yakalayacağını söylendi..

Haber: TRGabile.Com Gabile Sohbet Sitesi

admin 67
Cevap bırakın